Opracowanie logo i grafiki dla firm ustroń

Wizytówka przykuwająca uwagę

Wizytówka to podstawowy detal, który zawsze posiada każdy handlowiec. Bez niej z trudem byłoby pracować. Każde bowiem zgromadzenie biznesowe kończy się wymianą kontaktów. Wizytówka przydaje się do tego nienagannie. Ale i same wizytówki od wielu już lat się zmieniają. Teraz nie są to już wyłącznie białe kartoniki z danymi kontaktowymi. Wizytówka stała się bowiem dodatkowo narzędziem reklamowym.
Dobry wizytówki projekt jest tu istotny. Same dane adresowe to już zdecydowanie za mało. Projekt wizytówki musi być bowiem tak ustalony tak, by przykuwał uwagę. Dlatego też graficy projektujący wizytówki tworzą po prawdzie intrygujące wyjścia.
Pamiętajmy o tym, iż każda wizytówka ma dwie strony. Tę drugą nienagannie można wyczerpać na element reklamowy. Można umiejscowić tam ciekawą grafikę i hasło reklamowe. Coś co bez wątpliwości zaintryguje osobę, która taką wizytówkę uzyska. Aranżując wizytówkę nie można też zapomnieć o tym, że do wyboru mamy wiele czcionek. Trzeba w związku z tym do zapisu danych kontaktowych użyć jakieś czcionki niekonwencjonalnej.
Projekt graficzny wizytówki to niemniej jednak nie wszystko. Istotny jest dodatkowo sam nakład i jej produkcja. Wizytówki mogą mieć bowiem różne kształty a przy tym przeróżną gramaturę papieru. To już nie tylko prostokątne kartoniki. Teraz spotyka się nawet wizytówki w układzie koła, a nawet trójkąta. W zależności od tego w której branży się pracuje można do niej dopasować kształt wizytówki. Przykładem może być nadmieniona wizytówka okrągła. Taka wizytówka idealnie mogłaby się sprawdzić w branży piwowarskiej. A sam projekt wizytówki mógłby przypominać podkładkę pod piwo. Byłoby to zapewne fascynujące wyjście.


Możliwość komentowania jest wyłączona.